De Gemeenterraad

De Gemeenteraad van Waterloo is samengesteld uit 29 verkozenen. Hij vergadert om de maand, elke maandag om 20 uur in zaal Jules Bastin van het Gemeentehuis. 

De leden van de Gemeenteraad:

Florence Reuter (MR) - Burgemeester
Rue du Roussart, 140 - bourgmestre@waterloo.be

Vander Cruysen Yves (MR) - Schepen
Avenue du Château Jaco, 10- yves.vandercruysen@publilink.be

Ferier - Jans Dominique (MR) - Schepen
Avenue des Tritons, 23 - dominique.ferier@waterloo.eu

Tumelaire Cédric (MR) -Schepen
Rue de l'Ontario, 13- cedric.tumelaire@waterloo.eu
www.tumelaire.be

Bettendorf Michel (MR) - Schepen
Avenue Croix de Bourgogne, 38 - michel.bettendorf@publilink.be

Schlösser Alain (MR) - Schepen
Chemin de Catomoreau, 6 - alain.schlosser@waterloo.be
www.schlosser-alain.be

Verdin Etienne (MR) - Voorzitter van het OCMW
Av. des Coquelicots 5 - etienne.verdin@cpaswaterloo.be
www.etienneverdin.be

Hancq Gérard (MR) - Raadslid
Rue Champ Rodange, 88 - gerard.hancq@hotmail.com

Wingelinckx Francis (MR) - Raadslid
Avenue Clairpré 15, apt 28 - wing.fr@skynet.be

Jamar Lise (Ecolo) - Raadslid
Rue Saint-Germain, 77 - lisejamar@gmail.com

Delange-Raeymaekers Bernadette (MR) - Raadslid
Avenue Roi Soleil, 33 - bdelange@skynet.be

Verboomen Jean-Louis (Ecolo) - Raadslid
Avenue Beau Vallon, 38 - jl.verboomen@skynet.be

Bertrand – Van Dongen- Vogels Claire (MR) - Raadslid
Rue Sainte-Anne, 62 - claire.bertrand.vd@waterloo.eu

Leman – Brabant Célinie (MR) - Raadslid
Clos de Rambouillet, 13 - celinie.leman@waterloo.eu

Benzennou-Soudry Penina  (MR) - Raadslid
Avenue Fructidor, 64 - peninasb@skynet.be

Grillmaier Brian (MR)- Raadslid
Avenue des Sansonnets, 67 - brian.grillmaier@gmail.com

Couturiaux Sophie (MR) - Raadslid
Avenue Floréal, 8 - sophie.couturiaux@gmail.com

Szuma Raphaël (MR)- Raadslid
Avenue Capouillet, 19 - raphael.szuma@waterloo.eu

Thonon Nathalie (MR) -Raadslid
Avenue d'Argenteuil, 32 - nathaliethonon@hotmail.com

Conrath Daniel  (PS) - Raadslid
Avenue des Sorbiers, 36 - danval001@hotmail.com

Jacqueline Renard (MR)- Raadslid
Rue Patiaux, 21 boîte 4 - floudelle@live.be

Vanrysselberghe Marc  (MR) - Raadslid
Rue Saint-Germain, 42 - vador54@hotmail.com

Touimi Benjelloun Jad  (MR) - Raadslid
Chemin des Noces, 39 - jad.touimi@gmail.com

Colla - Vander Borght Bénédicte (Ecolo) - Raadslid
Avenue de la Ferme, 11 - benevanderborght@skynet.be

Catala Bernard  (MVW)-  Raadslid
Avenue des Lilas, 10 - catala.b@skynet.be

Fabri d'Enneilles Etienne (MVW) - Raadslid
Avenue du Château Jaco 3, boîte 18

Vercoutere-Langenaeken Sybille (MR)- Raadslid
Avenue du Sagittaire, 22 - vercoutere.sybille@waterloo.eu

Georgia Vandenberghen ( MR) - Raadslid
Clos de Limesenrieu, 18

Marianne Somers - De Wachter (MR) - Raadslid
Avenue des Blés d'Or, 5 - somersmarianne@yahoo.fr

BijlageGrootte
reglementconseilcommunal.pdf360.73 KB